Fraction (2.1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Precision
gu: ચોકસાઇ

en: About
gu: વિશે
