Fraction (2.1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Number
ka: რიცხვი

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
