Fraction (2.1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Value
mr: किंमत

en: Number
mr: अंक

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Precision
mr: अचूकपणा

en: Min
mr: किमान

en: And max
mr: आणि कमाल
