Fraction (2.1.0) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Value
nl: Waarde

en: Number
nl: Getal

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Max
nl: Maximaal

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Precision
nl: Precisie

en: About
nl: Over

en: Numeric
nl: Numeriek

en: Min
nl: Minimaal

en: And max
nl: En maximaal

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Filter format
nl: Filter formaat

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Exposed
nl: Zichtbaar gemaakt

en: Display prefix and suffix.
nl: Voor- en achtervoegsel weergeven.

en: Display with prefix and suffix.
nl: Met voor- en achtervoegsel weergeven.

en: Display prefix and suffix
nl: Voor- en achtervoegsel tonen

en: Min placeholder
nl: Min-token

en: Max placeholder
nl: Max-token
