Fraction (2.1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Suffix
oc: Sufix

en: Value
oc: Valor

en: Number
oc: Nombre

en: Separator
oc: Separador

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: About
oc: A prepaus

en: And max
oc: Et max

en: Exposed
oc: Expausat

en: Display prefix and suffix.
oc: Aficha lo prefix e lo sufix.

en: Display with prefix and suffix.
oc: Aficha amb lo prefix e lo sufix.
