Fraction (2.1.0) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Suffix
ro: Sufix

en: Value
ro: Valoare

en: Number
ro: Număr

en: Percentage
ro: Procentaj

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Decimal
ro: Zecimal

en: Precision
ro: Precizie

en: About
ro: Despre

en: And max
ro: Și max

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Filter format
ro: Format filtru

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Exposed
ro: Expus

en: Display prefix and suffix.
ro: Afișează sufix și prefix

en: Display with prefix and suffix.
ro: Afișează cu sufix și prefix

en: Display prefix and suffix
ro: Afișează prefix și sufix
