Fraction (2.2.0) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Value
da: Værdi

en: Number
da: Antal

en: Separator
da: Skilletegn

en: Max
da: Maks

en: Percentage
da: Procent

en: Default value
da: Standardværdi

en: Decimal
da: Decimaltal

en: Precision
da: Præcision

en: About
da: Om

en: Numeric
da: Numerisk

en: And max
da: Og maks

en: Filter format
da: Filterformat

en: Field types
da: Felttyper

en: Exposed
da: Eksponeret

en: Display prefix and suffix.
da: Vis præfiks og suffiks.

en: Display with prefix and suffix.
da: Vis med præfiks og suffiks.

en: Display prefix and suffix
da: Vis præfiks og suffiks
