Fraction (2.2.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Value
lv: Vērtība

en: Number
lv: Skaitlis

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Max
lv: Maks.

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Precision
lv: Precizitāte

en: About
lv: Par

en: Numeric
lv: Ciparisks

en: And max
lv: Un maks.

en: Filter format
lv: Filtra formāts

en: Exposed
lv: Eksponēts
