Fraction (2.2.0) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Value
pl: Wartość

en: Number
pl: Liczba

en: Max
pl: Maksimum

en: Percentage
pl: Procenty

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Decimal
pl: Liczba dziesiętna

en: Precision
pl: Dokładność

en: About
pl: O stronie

en: Numeric
pl: Numeryczny

en: Min
pl: Minimum

en: And max
pl: i max

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Filter format
pl: Format filtru

en: Field types
pl: Typy pól

en: Exposed
pl: Udostępniony

en: Display prefix and suffix.
pl: Pokazuj przedrostek i przyrostek.

en: Display with prefix and suffix.
pl: Wyświetl z przedrostkiem i przyrostkiem.

en: Display prefix and suffix
pl: Wyświetl przedrostek i przyrostek

en: Min placeholder
pl: Zaślepka dla Minimum

en: Max placeholder
pl: Zaślepka dla Maksimum
