Fraction (2.2.0) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Number
sv: Tal

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Percentage
sv: Procent

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Decimal
sv: Decimaltal

en: About
sv: Om

en: Numeric
sv: Numerisk

en: Min
sv: minsta

en: And max
sv: och maximalt

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Filter format
sv: Format för filter

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Exposed
sv: Exponerad

en: Display prefix and suffix.
sv: Visa prefix och suffix.

en: Display with prefix and suffix.
sv: Visa med prefix och suffix.

en: Provides a field for storing decimals as fractions, for maximum precision.
sv: Tillhandahåller ett fält för att lagra decimaler som bråk, för maximal precision.

en: Numerator value
sv: Täljarvärde

en: Denominator value
sv: Nämnarvärde

en: Display prefix and suffix
sv: Visa prefix och suffix
