Fraction (2.3.0) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
hi: उपसर्ग

en: Suffix
hi: प्रत्यय

en: Value
hi: मान

en: Number
hi: संख्या

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Max
hi: अधिकतम

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Decimal
hi: दशमलव

en: Precision
hi: सूक्ष्मता

en: About
hi: के बारे में

en: Numeric
hi: संख्यकिक

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर

en: Display prefix and suffix.
hi: प्रत्यय और उपसर्ग प्रदर्शित करें.

en: Display with prefix and suffix.
hi: प्रत्यय और उपसर्ग के साथ प्रदर्शित करें.

en: Display prefix and suffix
hi: प्रदर्शन उपसर्ग और प्रत्यय
