Fraction (2.3.0) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Prefix
id: Awalan

en: Suffix
id: Akhiran

en: Value
id: Nilai

en: Number
id: Angka

en: Separator
id: Pemisah

en: Max
id: Maks

en: Percentage
id: Persentase

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Decimal
id: Desimal

en: Precision
id: Ketelitian

en: About
id: Tentang

en: Numeric
id: Bersifat Angka

en: And max
id: Dan mak

en: Filter format
id: Format filter

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Exposed
id: Terekspos

en: Display prefix and suffix.
id: Tampilkan awalan dan akhiran.

en: Display with prefix and suffix.
id: Tampilkan dengan awalan dan akhiran.

en: Display prefix and suffix
id: Tampilkan awalan dan akhiran

en: Min placeholder
id: Penampung minimum

en: Max placeholder
id: Penampung maksimum
