Fraction (2.3.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Percentage
kn: ಪ್ರತಿಶತ

en: Decimal
kn: ದಶಾಂಶ

en: About
kn: ಕುರಿತು
