Fraction (2.3.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Value
lt: Reikšmė

en: Number
lt: Skaičius

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Percentage
lt: Procentas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Precision
lt: Tikslumas

en: About
lt: Apie

en: Numeric
lt: Skaitmeninis

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Display prefix and suffix.
lt: Rodyti priešdėlį ir priesagą.

en: Display with prefix and suffix.
lt: Rodyti su priešdėliu ir priesaga.

en: Display prefix and suffix
lt: Rodyti prefiksą ir priesagą
