Fraction (2.3.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Value
sr: Вредност

en: Number
sr: Број

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Precision
sr: Прецизност

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Display prefix and suffix.
sr: Прикажи префикс и суфикс.
