Fraction (2.3.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Value
te: విలువ

en: Number
te: సంఖ్య

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Precision
te: ఖచ్చితత్వం

en: About
te: గురించి
