Fraction (2.3.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Value
is: Gildi

en: Number
is: Númer

en: Separator
is: Skilja

en: Percentage
is: Prósenta

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
