Fraction (2.3.1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Value
jv: Biji

en: Number
jv: Angka

en: Separator
jv: Watesan

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Decimal
jv: Desimal

en: Precision
jv: Ketepatan

en: About
jv: Ngenani

en: Display prefix and suffix.
jv: Tampilna awalan lan akhiran.

en: Display with prefix and suffix.
jv: Tampilna karo awalan lan akhiran.
