Fraction (2.3.1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Value
sk: Hodnota

en: Number
sk: Číslo

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Percentage
sk: Percent

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Decimal
sk: Desatinné číslo

en: Precision
sk: Presnosť

en: About
sk: Informácie o

en: Numeric
sk: Číselný

en: Min
sk: Minimálne

en: And max
sk: A maximálne

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Field types
sk: Typy polí

en: Display prefix and suffix.
sk: Zobraziť predponu a príponu.

en: Display with prefix and suffix.
sk: Zobraziť s predponou a príponou.
