Fraction (2.3.2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Value
be: Значэнне

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Decimal
be: Дзесятковы

en: Precision
be: Дакладнасць

en: About
be: Аб

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Display prefix and suffix.
be: Паказаць прэфіксы і суфіксы.

en: Display with prefix and suffix.
be: Паказаць з прэфіксамі і суфіксамі.

en: Display prefix and suffix
be: Паказваць прыстаўку і суфікс
