Fraction (2.3.2) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Suffix
ca: Sufix

en: Value
ca: Valor

en: Separator
ca: Separador

en: Max
ca: Màx

en: Percentage
ca: Percentatge

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Precision
ca: Precisió

en: About
ca: Detalls

en: Numeric
ca: Numèric

en: Min
ca: Mínim

en: And max
ca: I màxim

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Filter format
ca: Format del filtre

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Exposed
ca: Exposat

en: Display prefix and suffix.
ca: Mostra el prefix i el sufix.

en: Display with prefix and suffix.
ca: Mostra amb el prefix i el sufix.

en: Fraction
ca: Fracció

en: Display prefix and suffix
ca: Mostra el prefix i el sufix
