Fraction (2.3.2) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Value
et: Väärtus

en: Separator
et: Eraldaja

en: Max
et: Maksimaalne

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Precision
et: Täpsus

en: About
et: Programmist

en: Numeric
et: Numbriline

en: Min
et: Minimaalne

en: And max
et: Ja maksimum

en: Filter format
et: Filtri formaat

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Exposed
et: Nähtavaks muudetud

en: Display prefix and suffix.
et: Kuva eesliidet ja järelliidet.

en: Display with prefix and suffix.
et: Kuva koos eesliite ja järelliitega.

en: Display prefix and suffix
et: Kuva eesliide ja järelliide
