Fraction (2.3.2) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Suffix
ja: 接尾語

en: Value
ja: 値

en: Separator
ja: セパレーター

en: Max
ja: 最大

en: Percentage
ja: パーセンテージ

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Decimal
ja: 固定小数点数値

en: Precision
ja: 精度

en: About
ja: アバウト

en: Numeric
ja: 数値

en: Min
ja: 最小

en: And max
ja: および最大

en: Placeholder
ja: プレースホルダー

en: Filter format
ja: フィルターフォーマット

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Exposed
ja: 外部設置

en: Display prefix and suffix.
ja: 接頭語と接尾語を表示します。

en: Display with prefix and suffix.
ja: 接頭語、接尾語と一緒に表示。

en: Display prefix and suffix
ja: プレフィクスとサフィックスを表示

en: Min placeholder
ja: 最小のプレースホルダー

en: Max placeholder
ja: 最大のプレースホルダー
