Fraction (2.3.2) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Value
tr: Değer

en: Separator
tr: Ayraç

en: Max
tr: Maks

en: Percentage
tr: Yüzde

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Decimal
tr: Ondalık

en: Precision
tr: Kesinlik

en: About
tr: Hakkında

en: Numeric
tr: Sayısal

en: Min
tr: Enaz

en: And max
tr: Ve ençok

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Filter format
tr: Süzgeç biçimi

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Exposed
tr: Gösterilen

en: Display prefix and suffix.
tr: Öneki ve soneki göster

en: Display with prefix and suffix.
tr: Ön- ve son-ek ile görüntüle.

en: Display prefix and suffix
tr: Ön eki ve son eki görüntüle

en: Min placeholder
tr: Min yer tutucusu

en: Max placeholder
tr: Maks yer tutucusu
