Fraction (2.3.3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Value
am: እሴት

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Precision
am: ትክክልነት

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ

en: Display prefix and suffix.
am: ቅድመ ቅጥያ እና ቅጥያ አሳይ።
