Fraction (2.3.3) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Value
gl: Valor

en: Separator
gl: Separador

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Precision
gl: Precisión

en: About
gl: Información

en: Numeric
gl: Numérico

en: And max
gl: E máximo

en: Exposed
gl: Exposto

en: Display prefix and suffix.
gl: Amosar prefixo e sufixo.

en: Display with prefix and suffix.
gl: Amosar con prefixo e sufixo.
