Fraction (2.3.3) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Value
fa: مقدار

en: Separator
fa: جداکننده

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: Decimal
fa: اعشار

en: Precision
fa: دقت

en: About
fa: درباره

en: Numeric
fa: عددی

en: Min
fa: حداقل

en: And max
fa: و حداکثر

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: Display prefix and suffix.
fa: نمایش پیشوند و پسوند.

en: Display with prefix and suffix.
fa: نمایش با پیشوند و پسوند.
