Fraction (2.3.3) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Decimal
bo: སིལ་གྲངས

en: Precision
bo: ཞིབ་ཚད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Numeric
bo: ཨང་གྲངས

en: Min
bo: ཆུང་ཤོས

en: And max
bo: དང་ཆེ་ཤོས།

en: Exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ།

en: Display prefix and suffix.
bo: སྔོན་བཏགས་དང་མཇུག་བཏགས་སྟོན་པ།

en: Display with prefix and suffix.
bo: སྔོན་བཏགས་དང་མཇུག་བཏགས་མཉམ་དུ་སྟོན་པ།
