Fraction (2.3.3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Value
bs: Vrijednost

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Precision
bs: Preciznost

en: Numeric
bs: Numerički

en: And max
bs: I max
