Fraction (2.3.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Value
ku: نرخ

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Decimal
ku: ژمارەی دەیانە

en: About
ku: دەربارە
