Fraction (2.3.3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Value
sl: Vrednost

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Precision
sl: Natančnost

en: About
sl: O modulu
