Fraction (3.1.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Value
el: Αξία

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Percentage
el: Ποσοστό

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Decimal
el: Δεκαδικός αριθμός

en: Precision
el: Ακρίβεια

en: About
el: Περί

en: Numeric
el: Αριθμητικά

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Display prefix and suffix.
el: Εμφάνιση προθέματος και επιθέματος.

en: Display with prefix and suffix.
el: Εμφάνιση με πρόθεμα και επίθεμα.

en: Display prefix and suffix
el: Εμφάνιση προθέματος και επιθέματος
