Fraction (3.1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Value
eo: Valoro

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Precision
eo: Precizo

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: Display prefix and suffix.
eo: Montru prefikso kaj sufikso.
