Fraction (3.1.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Value
fi: Arvo

en: Separator
fi: Erotin

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Decimal
fi: Desimaali

en: Precision
fi: Tarkkuus

en: About
fi: Tietoja

en: Numeric
fi: Numeerinen

en: And max
fi: Ja max

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Filter format
fi: Suodatinmuoto

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Exposed
fi: Näytetään käyttäjille

en: Display prefix and suffix.
fi: Näytä etu- ja jälkiliite.

en: Display with prefix and suffix.
fi: Näytä etuliitteen ja päätteen kanssa.

en: Display prefix and suffix
fi: Näytä etu- ja loppuliite
