Fraction (3.1.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Value
he: ערך

en: Separator
he: מפריד

en: Max
he: מקסימום

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Decimal
he: דצימלי

en: Precision
he: דיוק

en: About
he: אודות

en: Numeric
he: מספרי

en: Min
he: מינימלי

en: And max
he: ומירבי

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Filter format
he: פורמט פילטר

en: Display prefix and suffix.
he: הצגת קידומת וסיומת
