Fraction (3.1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Decimal
km: ទសភាគ

en: Precision
km: ចំនួន​ខ្ទង់

en: About
km: អំពី

en: Display prefix and suffix.
km: បង្ហាញ​បុព្វបទ និង​បច្ច័យ ។

en: Display with prefix and suffix.
km: បង្ហាញ​ជាមួយ​នឹង​បុព្វបទ និង​បច្ច័យ ។
