Fraction (3.1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Value
ne: मान

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Precision
ne: सुक्ष्मता

en: About
ne: बारेमा
