Fraction (3.1.0) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Value
uk: Значення

en: Separator
uk: Розділювач

en: Max
uk: Мах

en: Percentage
uk: Відсотки

en: Default value
uk: Базове значення

en: Decimal
uk: Десяткове

en: Precision
uk: Точність

en: About
uk: Про модуль

en: Numeric
uk: Числовий

en: Min
uk: Мін

en: And max
uk: Та макс

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Filter format
uk: Формат фільтру

en: Field types
uk: Типи полів

en: Exposed
uk: Розкритий

en: Display prefix and suffix.
uk: Відображати префікс та суфікс.

en: Display with prefix and suffix.
uk: Відображати з префіксом та суфіксом.

en: Fraction
uk: Дріб

en: Display prefix and suffix
uk: Відображати префікс та суфікс

en: Min placeholder
uk: Заповнювач мінімуму

en: Max placeholder
uk: Заповнювач максимуму
