Fraction (3.1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Value
ur: قیمت

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Precision
ur: درستگی

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
