Fraction (3.1.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
ar: السابق

en: Suffix
ar: اللاحق

en: Value
ar: القيمة

en: Separator
ar: فاصل

en: Max
ar: الأقصى

en: Percentage
ar: النسبة المئوية

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Decimal
ar: عدد عشري

en: Precision
ar: الدقة

en: About
ar: حول

en: Numeric
ar: رقمي

en: Min
ar: أدنى

en: And max
ar: وأقصى

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Filter format
ar: تنسيق التصفية

en: Field types
ar: أنواع الحقل

en: Exposed
ar: ظاهر

en: Display prefix and suffix.
ar: عرض السابقة واللاحقة.

en: Display with prefix and suffix.
ar: عرض مع السابقة واللاحقة.
