Fraction (3.1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Value
cy: Gwerth

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Precision
cy: Trachywiredd

en: Numeric
cy: Rhifol

en: Min
cy: Isafswm

en: And max
cy: Ac uchafswm
