Fraction (3.1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Value
hy: Արժեք

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Precision
hy: Ճշգրտություն

en: Display prefix and suffix.
hy: Ցուցադրել նախածանցը և վերջածանցը:

en: Display with prefix and suffix.
hy: Ցուցադրել նախածանցի և վերջածանցի հետ:
