Fraction (3.1.0) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
ms: Tatatanda awalan

en: Suffix
ms: Akhiran

en: Value
ms: Nilai

en: Separator
ms: Pemisah

en: Default value
ms: Nilai lalai

en: Decimal
ms: Perpuluhan

en: Precision
ms: Ketepatan

en: About
ms: Perihal

en: Display prefix and suffix.
ms: Pamerkan tatatanda awalan dan akhiran.

en: Display with prefix and suffix.
ms: Pamerkan dengan tatatanda awalan dan akhiran.
