Fraction (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Number
pt: Número

en: Separator
pt: Separador

en: Percentage
pt: Percentagem

en: Precision
pt: Precisão

en: About
pt: Sobre

en: Field types
pt: Tipos de campo
