Fragments (2.0.1) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: author
gu: લેખક

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
