Fragments (2.0.1) - en to nn translation catalogue (29 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authoring information
nn: Forfattarinformasjon

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Not published
nn: Ikkje publisert

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date
