Fragments (2.0.2) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
