Fragments (2.1.2) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: author
eu: egilea

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera
