Fragments (2.2.0-rc2) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: Revert
mn: Буцаах

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
