Fragments (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Authoring information
ast: Información d'autoría

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión

en: Not published
ast: Ensin espublizar
